У Росії збираються поставити в усі нові автомобілі "чорні скриньки"

06.10.2016 13:00

У Росії збираються поставити в усі нові автомобілі "чорні скриньки"

Російський уряд пропонує з 2020 року встановлювати на всі нові автомобілі "чорні скриньки". Пристрої будуть фіксувати, зберігати і передавати параметри руху за сигналами ГЛОНАСС. Ця ідея отримала схвалення, а Мінпромторгу, Мінтрансу, Мінекономіки, Мінкомзв'язку і ГЛОНАСС доручено розробити план з формування системи в найкоротші терміни.

Російський уряд пропонує з 2020 року встановлювати на всі нові автомобілі "чорні скриньки". Пристрої будуть фіксувати, зберігати і передавати параметри руху за сигналами ГЛОНАСС.

Про це повідомляє газета "Известия".

"Пристрої запишуть всю інформацію про поїздки і повідомлять в ДАІ про порушення правил дорожнього руху... "Єдине державне середовище передачі навігаційної інформації, одержуваної від тахографів та інших технічних пристроїв з вимірювальними функціями" (ЄДСНІ), може бути використано, зокрема, з метою фіксації порушень правил дорожнього руху та притягнення порушників до адміністративної відповідальності", - наводить видання протокол, який був випущений за підсумками наради у віце-прем'єра Дмитра Рогозіна.

Ініціатива належить заступнику міністра транспорту Росії Олексію Циденову.

За даними видання, ця ідея отримала схвалення, а Мінпромторгу, Мінтрансу, Мінекономіки, Мінкомзв'язку і ГЛОНАСС доручено розробити план з формування ЄДСНІ в найкоротші терміни.

Зазначимо, про "чорні скриньки" в пасажирських автомобілях у Росії заговорили ще в 2012 році.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus