У російському Примор'ї шахтарі оголосили голодування. У РФ знову знизили прогноз зростання економіки

12.10.2016 15:00

У російському Примор'ї шахтарі оголосили голодування. У РФ знову знизили прогноз зростання економіки

Працівники "Лучегірського вугільного розрізу" на Далекому Сході РФ оголосили голодування, вимагаючи припинити скорочення штату та урізання зарплати. До нього, станом на 12 жовтня, приєдналися 126 осіб. Люди готові піти на діалог з працедавцем, але головна вимога - це припинити скорочення штату і зарплати.

Працівники "Лучегірського вугільного розрізу" на Далекому Сході РФ оголосили голодування, вимагаючи припинити скорочення штату та урізання зарплати. До нього, станом на 12 жовтня, приєдналися 126 осіб. Про це повідомляє "Інтерфакс".

У Росії вдруге за місяць знизили прогноз зростання економіки

"Люди готові піти на діалог з працедавцем, але головна вимога - це припинити скорочення штату і зарплати. Робітники мають намір голодувати до повного вирішення питань", - заявила представник профспілкової організації підприємства Світлана Параскун.

Нині на підприємстві працює погоджувальна комісія, ведуться переговори колективу з працедавцем, у яких також бере участь віце-губернатор Примор'я.

За даними профспілки "Лучегірського вугільного розрізу", з вересня 2015 року на підприємстві було звільнено 400 осіб, а зарплати співробітників, які залишилися, значно скорочено. У 2017 році планується подальше скорочення штату. АТ "Далекосхідна генеруюча компанія", якій належить вугільний розріз, у свою чергу заявила, що повністю виконала усі соціальні зобов'язання перед співробітниками, незважаючи на скрутне фінансове становище.

Центр економічних і політичних реформ (ЦЕПР) 11 жовтня опублікував доповідь, в якій повідомлялося, що за останні три місяці у Росії вдвічі збільшилася кількість трудових конфліктів, переважно пов'язаних із затримками зарплати.

Зазначимо, раніше в окупованому Криму водії тролейбусів оголосили страйк.

У Росії вдруге за місяць знизили прогноз зростання економіки

У базовому прогнозі розвитку російської економіки на три найближчі роки Мінекономрозвитку РФ погіршило показники зростання ВВП порівняно з попереднім варіантом, підготовленим у вересні. Про це пишуть "Ведомости" з посиланням на документ.

Згідно з даними видання, після спаду в 2016 році відновлення буде ще повільнішим. У 2017 році, згідно з базовим сценарієм (ціна нафти 40 дол./бар.), зростання економіки залишиться майже на нульовій межі - всього на 0,2%. У минулій версії Мінекономрозвитку очікувало істотнішого зростання - на 0,6%. Погіршено прогноз і на наступні роки - до 0,9% і 1,2% порівняно з 1,7% і 2,1%.

Зміна прогнозу пов'язана з бюджетною консолідацією, пояснив представник Мінекономрозвитку. У проекті Основних напрямів бюджетної політики витрати федерального бюджету знижуються з 18,6% ВВП у 2017 році до 16,1% у 2019 році. Прогноз буде розглянуто на засіданні уряду 13 жовтня.

Прогноз з інфляції на усі три роки було скореговано після засідання бюджетної комісії в п'ятницю. Мінекономрозвитку поставили вимогу, щоб він відповідав меті Центробанку в 4% в 2017 році. У колишній версії прогнозу Мінекономрозвитку інфляція виходила на цей рівень тільки в 2019 році (4,1%), а в 2017 році відомство очікувало 4,9%.

Таким чином, за останній місяць Мінекономрозвитку знижує показники вже вдруге.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus