У Саудівській Аравії вперше в історії стратили принца

19.10.2016 08:00

У Саудівській Аравії вперше в історії стратили принца

За даними слідства, три роки тому принц відкрив стрілянину під час колективної бійки в наметовому таборі в Ер-Ріяді і застрелив свого друга Аділя аль-Мхеміда, а також поранив ще одну людину. Апеляційний суд і Верховний суд погодилися на обвинувальний вирок. Королівський указ був виданий для реалізації покарання.

Влада Саудівської Аравії 18 жовтня привела у виконання смертний вирок щодо одного з членів королівської родини - принца Туркі бін Сауда аль-Кабіра, якого звинуватили у вбивстві друга три роки тому в Ер-Ріяді. Про це повідомляє телеканал Al-Arabia з посиланням на заяву МВС Саудівської Аравії.

За даними слідства, три роки тому принц відкрив стрілянину під час колективної бійки в наметовому таборі в Ер-Ріяді і застрелив свого друга Аділя аль-Мхеміда, а також поранив ще одну людину.

Апеляційний суд і Верховний суд погодилися на обвинувальний вирок. Королівський указ був виданий для реалізації покарання.

Родина жертви відмовилася від матеріального відшкодування і вимагала дотримання справедливості.

Вчинений принцом злочин викликав у королівстві великий резонанс. Страта представника королівської сім'ї стала першою в історії цієї аравійської монархії.

Нагадаємо, за даними Amnesty International, Саудівська Аравія входить в п'ятірку країн з найвищою кількістю страт.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus