У серіалу "Секс у великому місті" з'явиться продовження

30.09.2016 10:00

У серіалу "Секс у великому місті" з'явиться продовження

Серіал "Секс у великому місті" виходив з 1998 по 2004 рік, дві повнометражні картини з'явилися на екранах в 2008 і в 2012 роках. Серіал отримав велику кількість нагород і номінацій на престижні премії, в тому числі 7 премій "Еммі", 8 премій "Золотий глобус" і 11 премій "Гільдії кіноакторів".

Американська актриса Сара Джесіка Паркер заявила, що продовження серіалу і двох повнометражних фільмів "Секс у великому місті", можливо, скоро вийде на екрани.

Формат шоу, над яким працює американський канал HBO, за словами актриси, поки обговорюється. Паркер також повідомила, що вона та інші виконавці головних ролей - Кім Кеттролл, Крістін Девіс і Синтія Ніксон - не виключають, що візьмуть участь в новому проекті, повідомляє The Guardian.

Актор Уіллі Гарсон, який зіграв Стенфорда, підтвердив свою готовність взяти участь в нових зйомках фільму "Секс у великому місті".

"Питання про продовження історії залишається відкритим. Безумовно, можливість створення нової глави є. Я знаю, що у Сари і Майкла (режисера Майкла Патріка Кінга – ред.) виникла така ідея. Особисто я вже зараз готовий приступити до зйомок. Думаю, глядачі зраділи б побачити героїв знову. У чому секрет популярності "Сексу у великому місті"? У поєднанні смішних ситуацій, модних образів і життєвих історій", - цитує актора видання Digital Spy.

Серіал "Секс у великому місті" виходив з 1998 по 2004 рік, дві повнометражні картини з'явилися на екранах в 2008 і в 2012 роках.

Серіал отримав велику кількість нагород і номінацій на престижні премії, в тому числі 7 премій "Еммі", 8 премій "Золотий глобус" і 11 премій "Гільдії кіноакторів". Також "Секс у великому місті" потрапив до списків кращих шоу, зокрема складені журналами Entertainment Weekly і Time.

Наразі Сара Джессіка Паркер знімається в телесеріалі "Розлучення", прем'єра якого в США відбудеться 11 жовтня 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus