У сесійній залі відбулася штовханина між депутатами Гончаренком та Скориком

23.09.2016 12:00

У сесійній залі відбулася штовханина між депутатами Гончаренком та Скориком

У сесійній залі Верховної Ради України перед початком засідання відбулася штовханина між народними депутатами України Олексієм Гончаренком (фракція БПП) та Миколою Скориком (фракція “Опозиційний блок"). Гончаренко підійшов до місця, де сидить Скорик, із пакетом сухарів, натякаючи на те, що Скорик має сидіти у в`язниці. В результаті почалася спочатку словесна перепалка, а потім штовханина.

У сесійній залі Верховної Ради України перед початком засідання відбулася штовханина між народними депутатами України Олексієм Гончаренком (фракція БПП) т а Миколою Скориком (фракція "Опозиційний блок"), передає УНІАН.

Гончаренко підійшов до місця, де сидить Скорик, із пакетом сухарів, натякаючи на те, що Скорик має сидіти у в`язниці. В результаті почалася спочатку словесна перепалка, а потім штовханина, і сухарі розсипалися по робочому місці та по підлозі.

Як відомо, вчора генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про звернення з поданням до ВР щодо позбавлення Скорика депутатської недоторканності.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus