У Севастополі припинили ходити пороми

21.09.2016 13:00

У Севастополі припинили ходити пороми

Власник поромів "Морской банк" запропонував окупаційній адміністрації міста викупити їх або субсидувати перевезення. Але домовитися з нею не вдалося. Об'їзд бухти через Інкерман - це понад 50 кілометрів. Тому водіям доведеться перетинати бухту без автомобілів. До ухвалення рішення про поромну переправу окупаційна влада міста вирішила пустити додатковий пасажирський катер.

З 20 вересня в Севастополі зупинилися міські пороми "Адмірал Лазарєв" та "Адмірал Істомін", які з'єднували північну і південну частини міста, розділені бухтою.

Як повідомляє місцеве видання "Форпост", переправа збиткова, і власник поромів "Морской банк" запропонував окупаційній адміністрації міста викупити їх або субсидувати перевезення. Але домовитися з нею не вдалося.

Об'їзд бухти через Інкерман - це понад 50 кілометрів. Тому водіям доведеться перетинати бухту без автомобілів. До ухвалення рішення про поромну переправу окупаційна влада міста вирішила пустити додатковий пасажирський катер від Артбухти до площі генерала Захарова на північній частині міста.

Зараз у напрямку Артбухта - Радіогірка в Севастополі працюють два катери, площа Нахімова - площа Захарова - три катери.

Пороми, "Адмірала Лазарєва" й "Адмірала Істоміна", купили в Норвегії 2012 року.

Раніше повідомлялося, що Росія має величезні проблеми з будівництвом Керченського мосту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus