У штаб-квартирі ООН відкрилася виставка картин, присвячена Революції Гідності

12.10.2016 23:00

У штаб-квартирі ООН відкрилася виставка картин, присвячена Революції Гідності

Як зазначила сама художниця, натхненням для створення колекції "Живи вільно" стало повернення України з радянського минулого до історичного європейського коріння. Виступаючи перед іноземними гостями, автор наголосила на важливості активної участі міжнародної спільноти у розв'язанні конфліктів, а також запобіганні агресії та нестабільності.

Виставка художніх творів Ольги Босак "Живи вільно", пов'язана з новим етапом історії Незалежної України після подій на Майдані Незалежності взимку 2013-2014 років, відкрилася в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Постійне представництво України при організації.

"Під час Революції гідності у 2014 році українці відстояли право на вільне життя й з того часу борються за нього", - зауважив на церемонії відкриття постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Він наголосив, що виставка "Живи вільно" є прикладом того, як боротьба українців за свободу розкриває потенціал для творчості та креативності. Представник України назвав це проявом "культурної дипломатії", яка привертає увагу міжнародної спільноти до України та цінностей, які відстоює український народ.

Як зазначила сама художниця, натхненням для створення колекції "Живи вільно" стало повернення України з радянського минулого до історичного європейського коріння. Виступаючи перед іноземними гостями, автор наголосила на важливості активної участі міжнародної спільноти у розв'язанні конфліктів, а також запобіганні агресії та нестабільності. Вона подякувала країнам-партнерам України, які підтримали її у важкий час та продовжують залишатися пліч-о-пліч з українським народом.

Босак також є активістом, волонтером та співзасновником Фонду "Вільна Україна". Вперше показ її колекції "Живи вільно" відбувся в Києві на початку нинішнього року.

Нагадаємо, цього року навесні Музей Революції Гідності отримав статус національного. Однак, у нього досі відсутнє приміщення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus