У штабі Трампа спростували співпрацю з Пейджем, підозрюваним в зв'язках з Кремлем

26.09.2016 11:00

У штабі Трампа спростували співпрацю з Пейджем, підозрюваним в зв'язках з Кремлем

Виборчий штаб кандидата в президенти від Республіканської партії США Дональда Трампа не співпрацює з фінансистом Картером Пейджем, підозрюваним спецслужбами США в зв'язках з російськими владними структурами, заявила менеджер президентської кампанії Трампа Келліенн Конуей. За її словами, якщо Пейдж проводив переговори з російськими чиновниками з приводу можливого скасування американських санкцій.

Виборчий штаб кандидата в президенти від Республіканської партії США Дональда Трампа не співпрацює з фінансистом Картером Пейджем, підозрюваним спецслужбами США в зв'язках з російськими владними структурами, заявила менеджер президентської кампанії Трампа Келліенн Конуей, передає NEWSru.com.

Перші теледебати Трампа і Клінтон пройдуть в понеділок

"Він не є частиною нашої кампанії Я з ним взагалі не розмовляла, він не допущений на наші брифінги з питань національної безпеки або зовнішній політиці, принаймні, з тих пір як я стала менеджером кампанії.", - Сказала Конуей в інтерв'ю телеканалу CNN.

За її словами, якщо Пейдж проводив переговори з російськими чиновниками з приводу можливого скасування американських санкцій, як про це повідомляли ЗМІ, то він займався цим без дозволу штабу Трампа. "Він, звичайно, не уповноважений це робити", - сказала вона.

У березні Трамп представив Пейджа в якості свого радника з питань зовнішньої політики. Днями новинний портал Yahoo News повідомив, що спецслужби США перевіряють Пейджа на можливі зв'язки з владними структурами РФ. Передбачається, що він веде переговори з Москвою про скасування антиросійських санкцій, якщо республіканський кандидат стане президентом США.

Пейджа, за даними порталу, вже обговорювали члена конгресу США під час нарад, пов'язаних зі скандалом про можливі спроби Москви вплинути на американські вибори за допомогою інтернет-злому серверів Демократичної партії.

Після одного з таких зборів сенатор Гаррі Рід звернувся до директора ФБР Джеймса Комі, заявивши, що Пейдж влітку проводив зустрічі з високопоставленими російськими чиновниками, які перебувають в списку санкцій.

Зазначимо, що ім'я Картера Пейджа раніше вже звучало в цій історії. Повідомлялося, що він колись керував російським відділенням Merrill Lynch і в тому числі консультував "Газпром".

Перші теледебати Трампа і Клінтон пройдуть в понеділок

Республіканець Дональд Трамп і демократ Гілларі Клінтон у понеділок, 26 вересня, проведуть перші теледебати. Вони відбудуться в університеті Хофстра в штаті Нью-Йорк. Дебати триватимуть 90 хвилин, передає "Інтерфакс-Україна".

Їх основними темами стануть вибір політичного курсу США, забезпечення економічного благополуччя країни і питання безпеки.

Загалом кандидати братимуть участь у двох теледебатах.

58-і вибори президента США заплановані на вівторок, 8 листопада 2016 року.

Згідно з останніми опитуваннями громадської думки, Клінтон випереджає Трампа за популярністю, проте її відрив незначний.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus