У смітнику аеропорту в Бангладеш знайшли десяток золотих злитків

26.09.2016 14:00

У смітнику аеропорту в Бангладеш знайшли десяток золотих злитків

Співробітники митниці аналізують відеозаписи з камер спостереження, щоб встановити особи контрабандистів, додав глава CIID. Все знайдене в урні золото буде передано в центробанк Бангладеш. За даними ЗМІ, митні служби діяли за наводкою і знайшли золото через годину після початку пошуків.

У міжнародному аеропорту Дакки "Хазрат Шахжалал" співробітники митної служби Бангладеш знайшли три кілограми золота в урні. У відрі для сміття виявили 10 золотих злитків. Хто сховав дорогоцінний метал в такому несподіваному місці, з'ясовується, пише NEWSru.com.

Митники знайшли золото в аеропорту вранці в понеділок, 26 вересня, пише англомовна бангладеська газета Prothom Alo з посиланням на агентство United News of Bangladesh. Співробітники митної розвідки провели обшуки в кількох місцях повітряної гавані.

Золоті злитки знайшли викинутими в сміттєвому відрі одного з туалетів аеропорту близько 06.00 за місцевим часом (03.00 за Києвом), повідомив генеральний директор митної розвідки і управління розслідуваннями (Customs Intelligence and Investigation Directorate, CIID) Мойнул Хан. Загальна вартість знайденого золота оцінюється в 1,5 млн бангладеських така (понад 19 тисяч доларів).

Співробітники митниці аналізують відеозаписи з камер спостереження, щоб встановити особи контрабандистів, додав глава CIID. Все знайдене в урні золото буде передано в центробанк Бангладеш, повідомляє ТАСС з посиланням на The Dhaka Post. За даними цього видання, митні служби діяли за наводкою і знайшли золото через годину після початку пошуків.

Схожий випадок стався в аеропорту "Хазрат Шахжалал" у червні, коли митники вилучили понад 14 кг золота у брата з сестрою. Двоє родичів прибули в Бангладеш із Сінгапуру через Таїланд. Вилучені золоті запаси оцінили в 7,25 млн така (понад 90 тисяч доларів), писала газета Dhaka Tribune.

У березні 2015 року у північнокорейського дипломата вилучили в аеропорту столиці Бангладеш 170 золотих злитків загальною масою 27 кг. Золото виявили при огляді багажу першого секретаря посольства КНДР у Дацці Сон Юн Нама.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus