У Сомалі бойовики напали на готель і вбили чотирьох охоронців

08.02.2017 13:00

У Сомалі бойовики напали на готель і вбили чотирьох охоронців

"Троє бойовиків "Аль-Шабааб" ввірвалися у Міжнародний Village Hotel сьогодні вранці. Четверо охоронців і двоє із нападників загинули у ході бойових дій", - сказав губернатор області Барі Юсуф Мохамед. Третій бойовик утік з місця злочину, ведеться переслідування. Боротьба проходила на території готельного комплексу.

Бойовики "Аль-Шабаб" скоїли напад на готель у столиці автономного району Пунтленд, на сході Сомалі, убивши чотирьох охоронців, двоє з нападників також загинули. Про це заявив губернатор області Барі Юсуф Мохамед, повідомляє Reuters.

"Троє бойовиків "Аль-Шабааб" ввірвалися у Міжнародний Village Hotel сьогодні вранці. Четверо охоронців і двоє із нападників загинули у ході бойових дій", - сказав Барі Юсуф Мохамед.

Третій бойовик утік з місця злочину, ведеться переслідування. Боротьба проходила на території готельного комплексу.

Нині всі гості Village Hotel перебувають у безпеці.

"Аль-Шабаб" ("Молодіжний рух моджахедів") - ісламістське угруповання, утворене в 2004 році на території Сомалі. З 2008 року його бойовики скоюють регулярні терористичні атаки, використовуючи смертників і підриваючи машини з вибухівкою.

Угруповання фінансується "Аль-Каїдою", сомалійськими бізнесменами, а також отримує кошти, збираючи данину на підконтрольних йому територіях.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus