У справі про алкоотруту на Харківщині затримано сімох підозрюваних

29.09.2016 19:00

У справі про алкоотруту на Харківщині затримано сімох підозрюваних

Правоохоронці затримали сімох громадян, підозрюваних у виробництві сурогатного алкоголю, що спричинило отруєння 21 людини в Харківській області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби обласної прокуратури у четвер 29 вересня. Правоохоронцям вдалося затримати організатора нелегального виробництва і трьох співучасників.

Правоохоронці затримали сімох громадян, підозрюваних у виробництві сурогатного алкоголю, що спричинило отруєння 21 людини в Харківській області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби обласної прокуратури у четвер 29 вересня.

"У рамках розслідування за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв, що призвело до отруєння людей і загибелі більше 10 людей затримано сім осіб", - сказано в ньому.

Правоохоронцям вдалося затримати організатора нелегального виробництва і трьох співучасників.

Досудовим розслідуванням встановлено місця виробництва сурогатного алкоголю, що розташовувалися в гаражах і житловій квартирі.

Організатор і його поплічники затримані, в четвер їм буде оголошено підозру за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв, яке призвело до отруєння і загибелі людей.

Прокуратура звертатися до суду з клопотанням про взяття їх під варту.

Як повідомлялося, за період з 21 по 29 вересня 2016 року в Харківській області зареєстровано 58 випадків отруєнь сурогатами алкоголю. Із загальної кількості постраждалих 25 осіб померли.

Правоохоронці затримали трьох власників магазинів у трьох районах області, де продавався неякісний алкоголь. Слідство триває за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки).

24 вересня в Вовчанському Харківської області суд заарештував господарку магазинів, де продавався сурогатний алкоголь, визначивши їй розмір застави в 275 тис. грн.

25 вересня в Харківській області суд взяв під цілодобовий домашній арешт двох власників магазинів, де продавався сурогатний алкоголь.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus