У справі про пожежу на "Хартроні" призначено понад 20 експертиз, допитано більше ніж 50 людей

11.01.2014 06:42

У справі про пожежу на "Хартроні" призначено понад 20 експертиз, допитано більше ніж 50 людей

У рамках досудового розслідування пожежі на території ПАТ "Хартрон" (Харків) у приміщеннях, використовуваних Харківською ювелірною фабрикою, призначено понад 20 експертиз, повідомила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик. Вона повідомила, що, за попередніми даними, причиною загибелі шістьох людей, тіла яких було знайдено в приміщенні, стало отруєння.

У рамках досудового розслідування пожежі на території ПАТ "Хартрон" (Харків) у приміщеннях, використовуваних Харківською ювелірною фабрикою, призначено понад 20 експертиз, повідомила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик, передає "Інтерфакс-Україна".

"У розслідуванні призначено понад 20 експертиз. Серед них основні пожежно-технічні, судово-медичні, хімічна", - розповіла В.Дубовик журналістам у п'ятницю, 10 січня.

Вона також повідомила, що, за попередніми даними фахівців, причиною загибелі шістьох людей, тіла яких було знайдено в приміщенні, стало отруєння.

"Однак був це чадний газ чи інші продукти горіння, встановить експертиза", - додала В.Дубовик.

За її словами, вже допитано понад 50 людей, зокрема постраждалих унаслідок пожежі, які нині перебувають у медичних закладах міста.

Дубовик зазначила, що до розслідування кримінального провадження за фактом пожежі залучено близько 20 слідчих ГУ МВС України в Харківській області. Процесуальне керівництво здійснює група у складі сімох людей апарату прокуратури області.

Нагадаємо, 8 січня у будівлі на території ПАТ "Хартрон" у приміщеннях, використовуваних Харківською ювелірною фабрикою, сталася пожежа. Рятувальникам вдалося вивести з будівлі 22 людей, восьмеро людей загинули, семеро постраждали. За інформацією прокуратури, в момент пожежі на робочому місці перебували близько 200 людей.

Причина пожежі та розмір матеріальних збитків з’ясовуються.

Дані про подію внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 270 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило загибель людей). Досудове слідство проводить міліція. Із числа працівників прокуратури Харкова призначено процесуальних керуючих. Керівництво прокуратури Харківської області взяло на особливий контроль хід досудового розслідування.

Як повідомив в. о. прокурора Харківської області Володимир Суходубов, слідство має дві основні версії. Перша - це порушення правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей. Друга - порушення правил охорони праці на підприємстві.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus