У справі Шеремета вже понад 97 судових рішень

02.11.2016 10:00

У справі Шеремета вже понад 97 судових рішень

"При чому тут добровольчі батальйони? Люди зайшли на сайт судовий, там рішень понад 97 і є ще інші. Вони взяли три рішення, про добровольців, а чого вони інших 97 осіб не показали", - сказав заступник начальника поліції Вадим Троян. У свою чергу Деканоідзе заявила, що розслідування триває. "Якщо буде нова інформація, ви будете першими, хто про неї дізнається".

У розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета винесені понад 97 судових рішень, розслідування триває. Про це на брифінгу заявили заступник начальника поліції Вадим Троян та Начальник Нацполіціі Хатія Деканоідзе, відповідаючи на питання про те, що в справі в тому числі є слід добровольців, передає "Українська правда".

"При чому тут добровольчі батальйони? Люди зайшли на сайт судовий, там рішень понад 97 і є ще інші. Вони взяли три рішення, про добровольців, а чого вони інших 97 осіб не показали", - сказав Троян.

У свою чергу Деканоідзе заявила, що розслідування триває.

"Якщо буде нова інформація, ви будете першими, хто про неї дізнається", - сказала вона журналістам.

"Але в жодному разі ви не подумайте, що хтось зупинив роботу на якомусь етапі. Така справа тягне комплексний підхід - опитати людей, технічну роботу. Поки новини не можемо розповісти, але робота не припинилася", - заявила вона.

Відповідаючи на питання про прослуховування журналістів "Української правди", Деканоідзе сказала, що Нацполіція "буде займатися" цією справою.

Нагадаємо, Шеремета було вбито 20 липня в центрі Києва в результаті підриву автомобіля. Слідство розглядає професійну діяльність Шеремета як основну версію вбивства.

Також вивчаються ще три версії: особисті неприязні стосунки, дестабілізація обстановки в Україні та помилка вбивць, метою яких могла бути цивільна дружина журналіста Олена Притула, оскільки автомобіль був її власністю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus