У США розказали про хід розслідування залізничної аварії в Нью-Джерсі

30.09.2016 12:00

У США розказали про хід розслідування залізничної аварії в Нью-Джерсі

Заступник голови Національного управління безпеки перевезень Белла Дін-Зарр заявила, що розслідування аварії на залізничній станції міста Хобокен у штаті Нью-Джерсі може забрати від семи до десяти днів. Вона також додала, що попередню інформацію з "чорної скриньки" можна буде вивчити вже впродовж наступних годин.

Заступник голови Національного управління безпеки перевезень Белла Дін-Зарр заявила, що розслідування аварії на залізничній станції міста Хобокен у штаті Нью-Джерсі може забрати від семи до десяти днів. Вона також додала, що попередню інформацію з "чорної скриньки" можна буде вивчити вже впродовж наступних годин, повідомляє Укрінформ.

"Зараз слідчі можуть отримати доступ до локомотива, розташованого в кінці поїзда. Вони сподіваються вилучити реєстратор, щоб визначити швидкість його руху та порядок і гальмування поїзда",- сказала Дін-Зарр.

За її словами, складнощі пов'язані з обмеженим доступом до місця катастрофи через зруйновану будівлю залізничної станції. Зокрема, купол будівлі лежить на головному вагоні, крім того, впродовж усього дня його заливало дощем, тому можуть бути певні структурні пошкодження.

Вона також зазначила, що звіт Національного управління безпеки перевезень буде оприлюднено після з'ясування можливої причини аварії.

Нагадаємо, 29 вересня міський поїзд під час ранкової години пік врізався в платформу станції Хобокен, що в Нью-Джерсі. В аварії загинули троє людей, понад сто зазнали поранень, дехто – у критичному стані.

Хобоукен розташований на західному березі Гудзона приблизно за 10 км від Нью-Йорка. Це один з найбільш завантажених пересадочних вузлів: сюди ведуть дев'ять приміських ліній. Щодня терміналом Хобоукен користуються близько 50 тисяч осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus