У США відбувся другий раунд передвиборних дебатів між Клінтон і Трампом

10.10.2016 09:00

У США відбувся другий раунд передвиборних дебатів між Клінтон і Трампом

У неділю, 9 жовтня, в США відбувся другий раунд передвиборних дебатів між кандидатами на пост президента Дональдом Трампом і Хілларі Клінтон. Другий раунд дебатів проходив у форматі town hall у Вашингтонському університеті Сент-Луїса. Кандидати спілкуються з невеликою аудиторією виборців. Політики не стали тиснути один одному руки перед початком других дебатів.

У неділю, 9 жовтня, в США відбувся другий раунд передвиборних дебатів між кандидатами на пост президента Дональдом Трампом і Хілларі Клінтон, пише УНІАН.

Другий раунд дебатів проходив у форматі town hall у Вашингтонському університеті Сент-Луїса. Кандидати спілкуються з невеликою аудиторією виборців. Політики не стали тиснути один одному руки перед початком других дебатів. Вони вийшли на сцену одночасно, привітали присутніх в залі аудиторію і не стали підходити один до одного, щоб привітатися рукостисканням.

Клінтон звинуватила РФ у військових злочинах в Сирії
Глядачі, серед яких переважали демократи, перемогу в дебатах знову присудили Клінтон

Телевізійні дебати між кандидатами в президенти США почалися з питання про рольові моделі і тут же перейшли на обговорення скандалу з відеозаписом 2005 року, на якій Трамп, зокрема, хвалиться тим, як він "затискав" жінок, цілував їх і хапав за інтимні місця, пише Російська служба ВВС. Бізнесмен-кандидат заявив, що журналісти неправильно зрозуміли його вибачення: у п'ятницю республіканець відзначив, що його слова були "жартом з роздягальні".

Клінтон відповіла, що Трамп - перший кандидат, чия відповідність посаді президента викликає у неї сумніви. Демократка пригадала республіканцеві сексизм, склочництва і "здатність ображати кого завгодно".

Трамп заявив, що екс-президент Білл Клінтон "робив куди гірші речі" і чіплявся до жінок на регулярній основі, помітивши, що Хілларі повинна засоромитися своїх ремарок. Ще однією гострою темою других дебатів кандидатів у президенти США стало питання про використання електронної пошти Хілларі Клінтон під час перебування її держсекретарем США. Дональд Трамп заявив, що в разі обрання дасть вказівку прокуратурі перевірити електронну пошту Клінтон.

"З огляду на темперамент пана Трампа, прекрасно, що він не контролює застосування закону в нашій країні", - зауважила Клінтон.

"Ви були б у в'язниці", - кинув Трамп своїй суперниці.

Багато аналітиків заявили, що відеозапис знижує шанси Трампа на перемогу.

Ці дебати відрізняються від попередньої і подальшої пікіровок своєю інтерактивністю: половина питань надійшла від аудиторії, що сидить перед політиками. Попередня зустріч між політиками проходила у форматі шести 15-хвилинних тематичних секцій. За такою ж схемою будуть проходити треті й останні дебати між кандидатами.

Клінтон звинуватила РФ у військових злочинах в Сирії

Кандидат від Демократичної партії Хілларі Клінтон в ході передвиборних дебатів заявила, що Росію необхідно притягнути до відповідальності за бомбардування в Сирії, пише Українська правда.

"Ми спостерігаємо результати режиму Асада в партнерстві з іранцями на землі і росіянами в повітрі, які проводять бомбардування Алеппо", - заявила вона.

За її словами, для вирішення кризи необхідно сісти за стіл переговорів, а Росія цього не зробить, поки не буде механізмів тиску на неї в цьому питанні.

Клінтон заявила, що якби була президентом, ввела в Сирії безпольотну зону і знайшла способи "натиснути" на Росію.

У свою чергу республіканець Дональд Трамп заявив, що США і Росії потрібно разом боротися з ІД в Сирії.

"Я не знаю Путіна. Думаю, було б чудово, якби ми порозумілися з Росією. Ми могли б, наприклад, боротися проти ІД разом", - сказав він.

Глядачі, серед яких переважали демократи, перемогу в дебатах знову присудили Клінтон

За підсумками другого раунду дебатів кандидатів у президенти США від Демократичної і Республіканської партій глядачі телеканалу CNN знову присудили перемогу Хілларі Клінтон. Її визнали переможницею 57% опитаних, Дональда Трампа - лише 34%, пише NEWSru.co.il.

Цей результат менш переконливий, ніж за підсумками першого раунду дебатів, коли Клінтон назвали переможницею 62% глядачів CNN.

Зазначимо, що 58% учасників опитування CNN до початку дебатів називали себе прихильниками Клінтон.

За даними опитування YouGov, перемога Клінтон була не настільки переконливою: 47% проти 42% Трампа. 12% заявили, що другий раунд закінчився з нічийним результатом, повідомляє huffingtonpost.com. Багато хто відзначає, що Клінтон була краще підготовлена, але Трамп був агресивнішим і переконливішим.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus