У США затримали підозрюваного у стрільбі в торговому центрі: він вів себе "як зомбі"

25.09.2016 12:00

У США затримали підозрюваного у стрільбі в торговому центрі: він вів себе "як зомбі"

У США близько доби шукали підозрюваного в стрілянині в торговому центрі Cascade Mall: в результаті поліція затримала мігранта з Туреччини Аркана Четіна, передає місцевий телеканал KIRO 7. За останніми даними, загинули п'ятеро людей. Reuters з посиланням на дані поліції повідомляє, що в момент затримання Четін не був озброєний і поводився "як зомбі".

У США близько доби шукали підозрюваного в стрілянині в торговому центрі Cascade Mall: в результаті поліція затримала мігранта з Туреччини Аркана Четіна, передає місцевий телеканал KIRO 7. За останніми даними, загинули п'ятеро людей.

Reuters з посиланням на дані поліції повідомляє, що в момент затримання Четін не був озброєний і поводився "як зомбі".

За даними KIRO 7, ймовіпному стрілку 20 років, він має право на проживання в США, живе в містечку Оак-Харбор. Очікується, що Четін постане перед судом округу Скеджіт в понеділок, повідомляє РИА "Новости".

Про мотиви злочинця на момент написання замітки не повідомляється. У поліції заявили, що не можуть виключити жодної версії, включаючи і терористичну.

Відомо, що в 2014 році Четіна затримували за звинуваченнями в домашньому насильстві, але до вироку справа не дійшла.

У ніч на суботу озброєний чоловік влаштував стрілянину в торговому центрі Cascade Mall в місті Берлінгтон, який розташовується приблизно в 100 кілометрах на північ від міста Сіетл. Четін почав стріляти з гвинтівки в відділі косметики супермаркету Macy's. Жертвами бійні стали чотири жінки і один чоловік. Стрілець сховався, пізніше його помітили біля траси I5.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus