У США заявили про перекидання 900 американських військових з Німеччини до Польщі

27.10.2016 14:00

У США заявили про перекидання 900 американських військових з Німеччини до Польщі

Батальйон сухопутних військ США буде перекинуто з Німеччини до Польщі в рамках розширення військової присутності сил НАТО в Східній Європі. Про це повідомив міністр оборони США Ештон Картер за підсумками першого дня переговорів з колегами по НАТО. Глава Пентагону нагадав, що таке рішення було прийнято членами Північноатлантичного альянсу на липневому саміті у Варшаві.

Батальйон сухопутних військ США буде перекинуто з Німеччини до Польщі в рамках розширення військової присутності сил НАТО в Східній Європі. Про це повідомив в середу на прес-конференції в Брюсселі міністр оборони США Ештон Картер за підсумками першого дня переговорів з колегами по НАТО. Глава Пентагону нагадав, що таке рішення було прийнято членами Північноатлантичного альянсу на липневому саміті у Варшаві.

За словами Картера, якого цитує сайт Міноборони США, в Польщу буде спрямована батальйонна оперативно-тактична група, що складається приблизно з 900 військовослужбовців, з полку, що базується в Німеччині. Як уточнив Картер, американські військові прибудуть до Польщі в квітні 2017 року та розмістяться у міста Ожиш (Вармінсько-Мазурське воєводство) на північному сході країни.

Крім того, американський батальйон, націлений на виконання "місії стримування передового базування", зміцнять по одній роті з Румунії та Великої Британії, додав Картер.

Про те, що близько тисячі американських солдатів будуть розміщені в Польщі в рамках посилення військової присутності НАТО в Східній Європі, ще до саміту НАТО заявив на початку липня президент США Барак Обама після зустрічі з польським колегою Анджеєм Дудою.

Потім у Варшаві відбувся "переламний", за оцінкою Альянсу, саміт НАТО. На ньому було оголошено про розміщення чотирьох батальйонів союзників у країнах Східної Європи. Раніше в НАТО зазначали, що цей крок є відповіддю на дії Росії.

Чотири батальйону НАТО - по одному в Естонії, Латвії, Литві та Польщі - будуть з 2017 року розміщені в країнах, що межують з Росією, на постійних базах на ротаційній основі, зазначалося в рішенні саміту. Присутність союзників буде постійною, але особовий склад буде змінюватися.

Глава військового відомства США на прес-конференції в Брюсселі також підтвердив, що додаткова бронетанкова бригада, про намір направити яку до Європи на ротаційній основі США вже оголошували раніше, прибуде в лютому зі штату Колорадо, передає ТАСС. "Спочатку у неї пройдуть навчання в Польщі. Потім бригада відправить підрозділи розміром з роту в Болгарію, Румунію і країни Балтії", - повідав Картер.

За словами міністра оборони, в країнах Балтії ці частини залишаться до прибуття батальйонів НАТО. У червні і липні 2017 року бригада проведе навчання Saber Strike у Польщі, Латвії, Литві та Естонії, а також маневри Saber Guardian, Swift Response і Noble Partner у Болгарії, Румунії та Грузії.

Батальйон зі складу бригади також буде направлений до Румунії. Він увійде до складу тренувальної бригади НАТО, яку Альянс вирішив сформувати в Румунії для посилення своїх позицій на Чорному морі. Картер нагадав, що американська бронетанкова бригада, яку направляють до Європи на ротаційній основі, посилить два аналогічних з'єднання, котрі перебувають на континенті.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus