У Стеця створили групу, яка розробить зміни до законів у сфері свободи слова

01.03.2016 23:00

У Стеця створили групу, яка розробить зміни до законів у сфері свободи слова

Зокрема, до робочої групи увійшли нардепи Руслан Князевич, Ольга Червакова, Марія Іонова, Богдан Онуфрик; голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко; голова Держкомітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко та директор Департаменту інформації та комунікації з громадськістю Секретаріату Кабміну Лариса Шустенко.

На виконання плану дій Міністерства інформаційної політики України (Мінінформполітики) на 2016 рік було створено міжвідомчу робочу групу з напрацювання змін до законодавства у сфері свободи слова.

Про це сьогодні, 1 березня, передає прес-служба МІП.

Зокрема, до робочої групи увійшли нардепи Руслан Князевич, Ольга Червакова, Марія Іонова, Богдан Онуфрик; голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко; голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко та директор Департаменту інформації та комунікації з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України Лариса Шустенко.

Зазначається, що до діяльності робочої групи запрошено представників ОБСЄ, Ради Європи, міжнародних правозахисних організацій, громадських організацій та медіа-експертів.

"Перед робочою групою стоїть чітке завдання - у короткі строки привести українське законодавство у сфері медіа та свободи слова у відповідність до найкращих європейських стандартів", - прокоментував міністр інформаційної політики Юрій Стець.

За словами депутата ВР Червакової, найближчим часом робоча група проаналізує українське законодавство у сфері медіа та свободи слова, систематизує напрацювання інститутів громадянського суспільства та запропонує пакет змін до нормативних документів.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ "Про Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus