У столиці Венесуели водії автобусів на знак протесту заблокували вулиці

22.09.2016 11:00

У столиці Венесуели водії автобусів на знак протесту заблокували вулиці

Протестувальники скаржаться на брак коштів, аби зберегти автобуси, та дефіцит запчастин. В акції в Каракасі взяло участь близько половини автобусного парку міста. Представник водіїв заявив, що вони продовжать протест у четвер, якщо уряд не відреагує на їхні скарги. Нагадаємо, Венесуела перебуває в глибокій економічній кризі.

У столиці Венесуели Каракасі водії автобусів перекрили вулиці на знак протесту, на вісім годин заблокувавши рух містом. Як повідомляє ВВС-Ukrainian, водії вимагають більшої зарплати і захисту.

Протестувальники скаржаться на брак коштів, аби зберегти автобуси, та дефіцит запчастин. В акції в Каракасі взяло участь близько половини автобусного парку міста.

Представник водіїв заявив, що вони продовжать протест у четвер, якщо уряд не відреагує на їхні скарги.

Венесуела перебуває в глибокій економічній кризі, причиною якої противники президента Ніколаса Мадуро вважають його неефективну політику.

В країні відчувається брак багатьох товарів першої необхідності, на тлі чого нещодавно опозиція виграла парламентські вибори.

За даними МВФ, у 2016 році інфляція в Венесуелі досягне 720%. У 2015 році в країні була зафіксована інфляція на рівні 275%.

На початку червня у Венесуелі розпочалися голодні бунти через те, що уряд закупив кілька тисяч тонн продовольства, яке планують розподілити через громадські ради між нужденними.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus