У Тбілісі бойкотували месу Папи Римського за закликом православних священиків

01.10.2016 22:00

У Тбілісі бойкотували месу Папи Римського за закликом православних священиків

Грузинська громадськість за призовом православних священиків бойкотувала месу Папи римського Франциска: службу на стадіоні імені Михаїла Месхі в Тбілісі він відслужив при майже порожніх трибунах. На стадіоні було заповнено близько 3 тисяч місць з 27. Напередодні Папу зустрічали плакатами із закликами покаятися і відректися від єресі.

Грузинська громадськість за призовом православних священиків бойкотувала месу Папи римського Франциска: службу на стадіоні імені Михаїла Месхі в Тбілісі він відслужив при майже порожніх трибунах.

За даними DW, на стадіоні було заповнено близько 3 тисяч місць з 27. Напередодні Папу зустрічали плакатами із закликами покаятися і відректися від єресі.

За всі 16 зарубіжних поїздок Папи це була наймалолюдніша меса, зазначає Reuters.

Делегація від Грузинської православної церкви, як очікувалося, повинна була прийти на церемонію в Тбілісі, проте в результаті не стала брати участь. Як пояснив представник Ватикану, єпископам грузинської православної церкви заборонено відвідувати католицькі меси.

При цьому предстоятель грузинської православної церкви Ілля II не тільки сам ігнорував захід, але і закликав православних не приходити на службу.

Як зазначає "ВВС-Росія", в тій же заяві грузинська патріархія назвала неприйнятними негативні публічні заяви духовних осіб про понтифіка.

Світський лідер Грузії - президент Георгій Маргвелашвілі - на месу прийшов.

У п'ятницю папу римського Франциска в Тбілісі зустріли протестною акцією. Її учасники з плакатами "Ватикан - це духовний агресор", "Тримайся подалі від Грузії, антихрист" англійською і грузинською мовами вишикувалися вздовж траси, що веде з аеропорту в місто.

За даними Ватикану, в Грузії проживають 112 тисяч католиків - це близько 1% населення країни. 84% населення називають себе православними.

Після Тбілісі Папа, як очікується, відправиться в Азербайджан, а потім повернеться в Рим.

Відзначимо, раніше бойовики ІДІЛ назвали 79-річного Папу Римського Франциска своїм ворогом. Офіційний представник повідомив, що Папа Римський не боїться погроз терористів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus