У театрі Франка представлять виставу про історію відносин українського і кримськотатарського народів

05.11.2016 19:00

У театрі Франка представлять виставу про історію відносин українського і кримськотатарського народів

До Дня кримськотатарської писемності і культури Міністерство інформаційної політики організовує перегляд історичного спектаклю про відносини українського і кримськотатарського народів через факти з документальних відео, інтерв'ю громадських діячів, експертів, політиків, істориків. періоди співпраці українців і кримських татар чергувалися з періодами ворожнечі.

До Дня кримськотатарської писемності і культури Міністерство інформаційної політики в суботу, 5 листопада, організовує перегляд історичного спектаклю про відносини українського і кримськотатарського народів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"5 листопада 2016 року о 19 годині в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка (Камерна сцена імені Сергія Данченка) за адресою: м Київ, пл. Івана Франка, 3 відбудеться спектакль "На спільному шляху/Бир йолу" театру В.Завальнюка, з нагоди Дня кримськотатарської писемності і культури", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, актори театру відобразять історичні відносини українського і кримськотатарського народів через факти з документальних відео, інтерв'ю громадських діячів, експертів, політиків, істориків.

Сюжетна лінія підкреслює те, що періоди співпраці українців і кримських татар чергувалися з періодами ворожнечі, яка кожного разу приносила поразку обом народам, а спільні дії - успіх.

Нагадаємо, День української писемності і мови відзначають 9 листопада.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus