У туалеті Авдіївської лікарні знайшли гранату

22.10.2016 20:00

У туалеті Авдіївської лікарні знайшли гранату

У Авдіївське відділення поліції надійшло тривожне повідомлення, що під час проведення ремонтних робіт в туалеті лікарні, в зливному бачку був виявлений предмет, схожий на гранату. Поліцейські негайно зреагували на повідомлення, прибувши на місце події, правоохоронці вилучили гранату РГД-5.

Поліцейські вилучили гранату РГД-5, яка була в зливному бачку в туалеті міської лікарні Авдіївки Донецької області, повідомляє прес-служба поліції.

"У Авдіївське відділення поліції надійшло тривожне повідомлення, що під час проведення ремонтних робіт в туалеті лікарні, в зливному бачку був виявлений предмет, схожий на гранату. Поліцейські негайно зреагували на повідомлення, прибувши на місце події, правоохоронці вилучили гранату РГД-5", – уточнили у відомстві.

Як повідомляється, вражаюча сила боєприпасу, пристосованого для ураження живої сили в бою, – 300 осколків, помножені на початкову швидкість розльоту 700 м/c.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру за попередньою правової кваліфікації ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими пристроями) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до семи років.

Зазначимо, днями на Чернігівщині чоловік кинув в натовп гранату, три людини було госпіталізовано.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus