У Туреччині з-під арешту звільнили українське судно

28.10.2016 13:00

У Туреччині з-під арешту звільнили українське судно

Після тривалого судового розгляду було звільнено з-під арешту в турецькому порту Хайдарпаша судно Українського дунайського пароплавства (УДП) "Татарбунари". 23 жовтня судно покинуло територіальні води Туреччини і попрямувало в порт приписки. В МЗС України також підкреслили, що українські консули надавали допомогу екіпажу.

Українське судно "Татарбунари" звільнили з-під арешту в порту Туреччини Хайдарпаша, повідомили в департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України.

"Після тривалого судового розгляду було звільнено з-під арешту в турецькому порту Хайдарпаша судно Українського дунайського пароплавства (УДП) "Татарбунари", - уточнили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Зазначається, що 23 жовтня судно покинуло територіальні води Туреччини і попрямувало в порт приписки.

В МЗС України також підкреслили, що українські консули надавали допомогу екіпажу і забезпечували консульський супровід розгляду справи, пов'язаної з арештом судна.

Раніше повідомлялося, що влада Іспанії затримала одинадцять українських моряків, які підозрюються у перевезенні зброї і наркотиків джихадистів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus