У Туреччині заарештували брата Ґюлена

02.10.2016 22:00

У Туреччині заарештували брата Ґюлена

Поліція Туреччини затримала в Ізмірі брата опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Ґюлена, якого турецька влада підозрюює в організації держперевороту в липні. Кутбеттіна Ґюлена заарештували за звинуваченням в організації терористичної організації, яку заборонили на території Туреччини після невдалого путчу.

Поліція Туреччини затримала в Ізмірі брата опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Ґюлена, якого турецька влада підозрюює в організації держперевороту в липні.

Про це повідомляє AFP .

Кутбеттіна Ґюлена заарештували за звинуваченням в організації терористичної організації, яку заборонили на території Туреччини після невдалого путчу.

Раніше правоохоронні органи Туреччини затримали телеведучого і адвоката Кемаля Ґюлена - племінника Фетхуллаха Ґюлена.

Нагадаємо, 15 липня в Туреччині сталася спроба військового перевороту. Президент країни Реджеп Тайіп Ердоган закликав людей вийти на вулицю і перешкодити силовий спробі зміни влади. У зіткненнях загинули 190 громадян та 104 заколотника, понад 1,4 тисяч людей отримали поранення.

Ердоган звинуватив у спробі державного перевороту опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Ґюлена, що проживає в США. Аналогічну версію висунув турецький міністр юстиції. Прихильники Ґюлена при цьому відкинули причетність до заколоту, назвавши звинувачення на свою адресу "вкрай безвідповідальними".

У серпні Туреччина направила до США запит на екстрадицію Ґюлена.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus