У Туреччині затримали 26 "імамів", підозрюваних у зв'язках з Ґюленом

05.10.2016 15:00

У Туреччині затримали 26 "імамів", підозрюваних у зв'язках з Ґюленом

Поліція Туреччини в рамках розслідування невдалої спроби перевороту в країні 15 липня, затримала 26 "імамів", підозрюваних у зв’язках із опозиційним проповідником Фетхуллахом Гюленом. Операції із затримання пройшли у 31 провінції. В цілому прокуратурою Анкари було видано ордери на арешт 101 підозрюваного.

Поліція Туреччини в рамках розслідування невдалої спроби перевороту в країні 15 липня, затримала 26 "імамів", підозрюваних у зв’язках із опозиційним проповідником Фетхуллахом Гюленом.

Про це повідомляє Daily Sabah.

"Затримання відбулися у Національній розвідувальній організації Туреччині та у структурах збройних сил країни", - йдеться у повідомленні.

Операції із затримання пройшли у 31 провінції. В цілому прокуратурою Анкари було видано ордери на арешт 101 підозрюваного.

Як зазначає видання, "імам" в рамках організації Гюлена – це кодова назва для представників "терористичного культу", відповідальних за роботу в організаціях та установах, в тому числі в правоохоронних органах та судових структурах.

Нагадаємо, в ніч на 16 липня в Туреччині була зроблена спроба військового перевороту. У країні ввели військовий стан і комендантську годину.

Незабаром служба безпеки Туреччини взяла ситуацію під контроль. В даний час більшість організаторів заколоту затримані. Крім того, не менше 45 тисяч осіб були затримані, звільнені або відсторонені від роботи турецькою владою.

Ердоган звинуватив в спробі державного перевороту опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Ґюлена, що проживає в США. Аналогічну версію висунув турецький міністр юстиції. Прихильники Ґюлена при цьому відкинула причетність до заколоту, назвавши звинувачення на свою адресу "вкрай безвідповідальними". У серпні Туреччина направила в США запит на екстрадицію Ґюлена.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus