У Великій Британії заблокували всі рахунки пропагандистів Russia Today

17.10.2016 16:00

У Великій Британії заблокували всі рахунки пропагандистів Russia Today

У Великій Британії заблокували всі рахунки російської державної багатомовної телевізійної компанії RT (Russia Today). Про це на своїй сторінці в Twitter повідомила головний редактор Маргарита Симоньян. "Нам закрили рахунки в Британії. Всі рахунки. Рішення перегляду не підлягає. Хай живе свобода слова!" - йдеться у повідомленні.

У Великій Британії заблокували всі рахунки російської державної багатомовної телевізійної компанії RT (Russia Today). Про це на своїй сторінці в Twitter повідомила головний редактор Маргарита Симоньян.

"Нам закрили рахунки в Британії. Всі рахунки. Рішення перегляду не підлягає. Хай живе свобода слова!" - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Великій Британії проведуть розслідування проти кремлівського англомовного телеканалу Russia Today, який оприлюднив недостовірну інформацію про газодобувну компанію.

Як повідомлялося раніше, Росія збільшила витрати на інформаційні пропагандистські ресурси у Великій Британії більш ніж на 100 млн фунтів. Телеканал Russia Today має власний офіс у Лондоні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus