У Японії групі дельфінів допомогли втекти з акваріуму в океан. Тільки один не повернувся у "полон"

05.01.2017 14:00

У Японії групі дельфінів допомогли втекти з акваріуму в океан. Тільки один не повернувся у "полон"

Cітки, які відокремлюють басейн для дельфінів від океану, порізано. Центр висловив невдоволення таким вчинком невідомої людини, яка, за словами його працівників, піддала дельфінів небезпеці. Тайцзи відоме скандальним щорічним полюванням на дельфінів і китів, яке триває з вересня по березень і постійно провокує міжнародну критику.

З акваріуму в японському містечку Тайцзи втекла група дельфінів. Cпівробітники центру Dolphin Base виявили, що сітки, які відокремлюють басейн для дельфінів від океану, порізано. Це допомогло чотирьом тваринам покинути центр, повідомляє BBC-Ukrainian.

Згодом троє дельфінів самі повернулися. Ще один залишається на волі, але плаває неподалік.

Центр висловив невдоволення таким вчинком невідомої людини, яка, за словами його працівників, піддала дельфінів небезпеці.

Тайцзи відоме скандальним щорічним полюванням на дельфінів і китів, яке триває з вересня по березень і постійно провокує міжнародну критику.

Нагадаємо, 2013 року уряд Японії офіційно визнав, що дозволяє полювання на китів заради здобуття харчів, а не з науковою метою.

Китобійний промисел було заборонено в 1982 році. Виняток зроблено тільки для малих народів. Заборона мала набути чинності 4 роки потому, але не всі країни погодилися схвалити мораторій. Згідно зі статутом комісії IWC, будь-яка держава, не згодна зі змінами в документі, має право не виконувати нововведення. Крім Японії, цим пунктом скористалися Норвегія та Ісландія.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus