У Запоріжжі ловлять грабіжників ломбарду

27.09.2016 15:00

У Запоріжжі ловлять грабіжників ломбарду

Близько дев'ятої ранку троє невідомих у масках, погрожуючи ножем працівниці ломбарду по вулиці Задніпровській, відкрито заволоділи ключами від закладу. За їх допомогою зловмисники відчинили ломбард та заволоділи грошовими коштами, які були у приміщенні, після чого на автомобілі чорного кольору зникли у невідомому напрямку. Сума збитку встановлюється.

У Хортицькому районі міста Запоріжжя троє людей у масках пограбували ломбард, у місті оголошено план "Перехоплення". Про це сьогодні, 27 вересня, повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

"Близько дев'ятої ранку троє невідомих у масках, погрожуючи ножем працівниці ломбарду по вулиці Задніпровській, відкрито заволоділи ключами від закладу. За їх допомогою зловмисники відчинили ломбард та заволоділи грошовими коштами, які були у приміщенні, після чого на автомобілі чорного кольору зникли у невідомому напрямку. Сума збитку встановлюється", - йдеться у повідомленні.

Поліцейськими введено в дію оперативний план "Перехоплення", вживаються заходи щодо встановлення осіб грабіжників та їх затримання.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков визнав, що в Україні зріс рівень злочинності і впало розкриття справ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus