У Запоріжжі почали демонтаж 40-тонного Дзержинського

10.03.2016 12:00

У Запоріжжі почали демонтаж 40-тонного Дзержинського

Щоб демонтувати, його планується розпиляти на частини, які потім буде вивезено на територію запорізького міського комунального підприємства "Основа" на зберігання. Завершити роботи планується завтра, 11 березня. Якогось ажіотажу серед запорожців знесення пам`ятника Дзержинському не викликало.

У Запоріжжі сьогодні, 10 березня, розпочався демонтаж пам`ятника Феліксу Дзержинському, розташованого в районі центрального проспекту Запоріжжя – Соборного (раніше Леніна) в Олександрівському (раніше Жовтневому) районі Запоріжжя.

Як повідомили представники запорізького інженерно-будівельного підприємства "Форт", що здійснює роботи, пам`ятник важить близько 40 тонн, тому щоб демонтувати, його планується розпиляти на частини, які потім буде вивезено на територію запорізького міського комунального підприємства "Основа" на зберігання. Завершити роботи планується завтра, 11 березня.

Якогось ажіотажу серед запорожців знесення пам`ятника Дзержинському не викликало.

Пам`ятник Дзержинському став другим пам`ятником радянським політичним діячам епохи тоталітаризму, який зноситься в Запоріжжі. 9 березня у Вознесенському (раніше – Орджонікідзевському) районі міста було демонтовано бюст Серго Орджонікідзе перед будівлею районної адміністрації.

Відповідно до закону про декомунізацію та рішень, ухвалених на сесії Запорізької міської ради 19 лютого, у Запоріжжі має бути демонтовано також пам`ятник Леніну на площі перед греблею ДніпроГЕСу.

За даними заступника начальника управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Володимира Головешка, міська влада Запоріжжя вивчає питання створення в Запоріжжі музею пам`ятників радянської епохи просто неба.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus