У Затоці з'явився пам'ятник на честь загиблих на катері "Іволга"

18.10.2016 00:00

У Затоці з'явився пам'ятник на честь загиблих на катері "Іволга"

Пам'ятник складається з двох плит, на одній з яких імена 22 загиблих пасажирів, а на іншій напис "В пам'ять про загиблих на риболовлі 17.10.2015 на катері "Іволга". Як повчання живим Джерело" і зображення катера. На пам'ятнику немає імен ще двох пасажирів катера, чиї тіла не знайшли й досі. Вони вважаються зниклими без вісти.

Родичі загиблих внаслідок аварії катеру "Іволга" в Затоці Одеської області встановили біля причалу, звідки катер пішов у трагічний рейс, пам'ятник.

Пам'ятник складається з двох плит, на одній з яких імена 22 загиблих пасажирів, а на іншій напис "В пам'ять про загиблих на риболовлі 17.10.2015 на катері "Іволга". Як повчання живим Джерело" і зображення катера. На пам'ятнику немає імен ще двох пасажирів катера, чиї тіла не знайшли й досі. Вони вважаються зниклими без вісти, однак близькі загиблих упевнені, що вони також були серед пасажирів "Іволги" того дня, передає "Інтерфакс-Україна".

Рідні та близькі загиблих на "Іволзі" в понеділок, 17 жовтня, також вшанували їхню пам'ять і поклали квіти до пам'ятника.

Як повідомлялося, 17 жовтня 2015 року в Затоці Одеської області затонув катер "Іволга", на борту якого перебувало близько 40 осіб.

Щодо капітана судна міліція почала кримінальне провадження по ч.3 ст.276 (порушення правил безпеки руху і експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на 5-10 років.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus