У збірної є проблеми з виконавцями на певних позиціях, каже Шевченко

17.10.2016 21:00

У збірної є проблеми з виконавцями на певних позиціях, каже Шевченко

Головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко зазначив, що в нинішній непростий час не всі молоді гравці мають змогу розкрити себе, тому в національній команді існують проблеми на певних позиціях. Він також наголосив, що у кожному матчі збірна України намагається грати у свій футбол.

Головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко зазначив, що в нинішній непростий час не всі молоді гравці мають змогу розкрити себе, тому в національній команді існують проблеми на певних позиціях.

Про це у понеділок 17 жовтня повідомляє прес-служба ФФУ.

"Ми маємо набір цікавих виконавців. Проте український футбол зараз переживає такий скрутний час, коли не всі талановиті гравці мають змогу розкрити себе. Ми стикаємося в збірній з тим, що нам бракує виконавців на певних позиціях. Це обмежує нашу тактичну гнучкість, адже заміна одного футболіста на іншого може призвести до порушення ігрового балансу. Це ті проблеми, які нині стоять перед командою", - сказав Шевченко.

Він також наголосив, що у кожному матчі збірна України намагається грати у свій футбол.

"Завжди треба грати, розуміючи особливості твого суперника. Немає дрібниць, перед іграми усе досконало вивчається. Проте фундаментальні принципи гри, які ми нині прививаємо футболістам, залишаються. Це атакувальні комбінаційні дії, пошук вільного простору, велика кількість переміщень", - сказав керманич національної команди.

Як повідомлялося, Шевченко хоче зробити команду максимально відкритою для уболівальників і має намір постійно проводити відкриті тренування під час зборів команди перед домашніми матчами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus