У ЗМІ з'явився останній лист пілота Любіца, який розбив лайнер з пасажирами

05.03.2016 21:00

У ЗМІ з'явився останній лист пілота Любіца, який розбив лайнер з пасажирами

Німецький таблоїд опублікував останній лист пілота Андреаса Любіца, винного в аварії літака Airbus А320 в Альпах. Він писав до лікаря про серйозні психологічні проблеми, а через два тижні направив літак з пасажирами в гору. У ньому пілот скаржиться на серйозні проблеми психологічного характеру, пов'язані з погіршенням зору.

Німецький таблоїд Bild опублікував останній лист пілота Андреаса Любіца, винного в аварії літака Airbus А320 в Альпах. Він писав до лікаря про серйозні психологічні проблеми, а через два тижні направив літак з пасажирами в гору.

Лист Любіца датується 10 березня. У ньому пілот скаржиться на серйозні проблеми психологічного характеру, пов'язані з погіршенням зору.

"Максимальний відрізок сну вночі становить дві години (проте останнім часом і це рідкість). Я боюся, що продовжу сліпнути, і думки про зір не виходять у мене з голови, через такий стрес я не можу довго спати", - йдеться в листі.

Він також описував свої походи до психологів, які, як йому здавалося, неправильно його розуміли; розповідав, які антидепресанти приймає; питав, що йому зробити для нормалізації сну. За підрахунками Bild, протягом декількох місяців перед катастрофою Любіц відвідав понад 40 лікарів.

Трагедія сталася через два тижні після відправлення листа - 24 березня 2015 року на південному сході Франції. Любіц, другий пілот на рейсі з Барселони в Дюссельдорф, навмисне почав зниження лайнера і направив його в гору. Загинули всі 150 людей, що знаходилися на борту.

Після з'ясувалося, що він був схильний до самогубства, спостерігався у психологів, мав проблеми в особистому житті, приймав антидепресанти, проте авіакомпанія нічого не знала про проблеми свого співробітника.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus