У зоопарку Пхеньяна з'явилася шимпанзе, яка викурює пачку цигарок на день

20.10.2016 14:00

У зоопарку Пхеньяна з'явилася шимпанзе, яка викурює пачку цигарок на день

У відреставрованому зоопарку Пхеньяна жителів північнокорейської столиці віднедавна мешкає нова зірка - мавпа Азалія, яка викурює пачку цигарок за день. 19-річна самка шимпанзе вміє самостійно прикурювати від запальнички або недопалка. Як запевняють працівники зоопарку, Азалія курить "не в затяжку", тобто не вдихає дим у легені.

У відреставрованому зоопарку Пхеньяна жителів північнокорейської столиці віднедавна мешкає нова зірка - мавпа Азалія, яка викурює пачку цигарок за день. Як передає NEWSru.com з посиланням на AP, 19-річна самка шимпанзе вміє самостійно прикурювати від запальнички або недопалка.

Як запевняють працівники зоопарку, Азалія курить "не в затяжку", тобто не вдихає дим у легені. У неї є своя пачка сигарет. Також повідомляється, що шимпанзе навчив користуватися запальничкою її "наставник", один з наглядачів зоопарку. Коли під рукою запальнички немає, Азалія може прикурити від запаленої сигарети, кинутої кимось із відвідувачів.

У багатьох країнах таке видовище викликало б обурення захисників тварин, проте в Північній Кореї мавпа, що курить, викликає лише захоплення у відвідувачів, які зі сміхом спостерігають, як шимпанзе разом зі своїм доглядачем сидять і зосереджено курять.

За словами чиновників КНДР, зоопарк, що відкрився в липні, став улюбленим місцем відпочинку жителів Пхеньяна. Він приймає тисячі відвідувачів щодня, які йдуть поглянути на слонів, жирафів, пінгвінів і мавп. У зоопарку також є вольєр з собаками всіляких порід, що теж здобув популярність у жителів північнокорейської столиці.

У 2010 році в зоопарку в Блумфонтейні (ПАР) помер шимпанзе Чарлі, відомий на весь світ примат-курець. Він навчився палити, копіюючи відвідувачів зоопарку. Спочатку Чарлі просто імітував рухи курців, прикладаючи два пальці до рота. Помітивши це, люди стали кидати у вольєр мавпі сигарети і запальнички. Кмітлива тварина швидко навчилася курити і поступово набула пристрасті до тютюну. Незважаючи на шкідливу звичку, мавпа прожила незвично довго - 52 роки замість звичних 36-40.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus