Убивство директора Caparol в Україні пов'язане з його професійною діяльністю, заявив Аваков

22.09.2016 17:00

Убивство директора Caparol в Україні пов'язане з його професійною діяльністю, заявив Аваков

Убивство директора дочірнього підприємства Caparol в Україні Павла Зможного пов'язане з його професійною діяльністю. "Перші дослідження показують, що це вбивство було пов'язано з професійною діяльністю цього директора, який мав конфлікт, що спостерігався в його родині вже декілька місяців", - сказав голова МВС Арсен Аваков.

Убивство директора дочірнього підприємства Caparol в Україні Павла Зможного пов'язане з його професійною діяльністю.

Про це у Слов'янську Донецької області сказав голова МВС Арсен Аваков, передає УНІАН.

Він також наголосив, що убивство має ознаки замовного.

"Розслідування цього злочину взято на контроль. Там є серйозні підстави стверджувати, що це сплановане завчасно вбивство, де використовувалися кілька підставних автомобілів, де використовувалася рідкісна зброя "Браунінг". Перші дослідження показують, що це вбивство було пов'язано з професійною діяльністю цього директора, який мав конфлікт, що спостерігався в його родині вже декілька місяців", - сказав Аваков.

Як повідомлялося, 20 вересня в с. Крушинка Васильківського району Київської області невідомі вбили директора Caparol в Україні.

За даними поліції, потерпілий вигулював у полі біля одного з дачних кооперативів собаку, де на нього напали невідомі та вбили із застосуванням вогнепальної зброї.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus