Учасники переговорів по Сирії пропонують федералізацію країни

11.03.2016 10:00

Учасники переговорів по Сирії пропонують федералізацію країни

Основні сили, близькі до переговорів по врегулюванню сирійського конфлікту, обмірковують можливість федералізації Сирії. Дипломатичне джерело агентства в Раді безпеки ООН, на умовах анонімності, заявило, що ця ідея вже представлена спеціальному посланнику ООН по Сирії Стеффану де Містурі.

Основні сили, близькі до переговорів по врегулюванню сирійського конфлікту, обмірковують можливість федералізації Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

Дипломатичне джерело агентства в Раді безпеки ООН, на умовах анонімності, заявило, що ця ідея вже представлена спеціальному посланнику ООН по Сирії Стеффану де Містурі.

"При бажанні зберегти територіальну цілісність Сирії і залишити країну єдиною, існують різні моделі федеративного устрою, які в деяких варіантах припускають дуже слабкий центр і велику автономію для різних регіонів", - зазначив співрозмовник Reuters.

При цьому він не став уточнювати подробиці можливого федеративного устрою в Сирії.

Нагадаємо, сирійські повстанці і президент цієї країни Башар аль-Асад домовилися з 27 лютого дотримуватися режиму перемир'я.

29 лютого сирійська опозиція заявила, що атаки з боку урядових військ загрожують "повним анулюванням" угоди про припинення вогню в Сирії. За словами глави делегації сирійської опозиції на мирних переговорах Асаада аль-Зоубі, мирна угода 27 лютого потерпіла крах ще до початку вступу в силу. "Ми маємо інші способи захистити наших людей", - зазначив він.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus