"УДАР" подасть до суду на начальника ГСУ МВС за "причетність" братів Кличків до криміналу

27.12.2013 17:26

"УДАР" подасть до суду на начальника ГСУ МВС за "причетність" братів Кличків до криміналу

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко звертатиметься до суду з позовом про захист честі та гідності у зв'язку з інформацією, озвученою начальником головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ Миколою Чинчином, про нібито причетність братів Кличків до бандитських угруповань, повідомили у п'ятницю 27 грудня у прес-службі партії.

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко звертатиметься до суду з позовом про захист честі та гідності у зв'язку з інформацією, озвученою начальником головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ Миколою Чинчином, про нібито причетність братів Кличків до бандитських угруповань.

Віталій Кличко називає неправдивими та безпідставними докори Чинчина про нібито причетність братів Кличків до кримінальних угруповань, повідомили у п'ятницю 27 грудня у прес-службі партії.

"Замість того, щоб провести об'єктивне розслідування і знайти справжніх виконавців і замовників побиття Тетяни Чорновол, відомство Захарченка вдається до звичайних провокацій і фактично покриває злочинців. Тому з тим, кому доручили озвучити брехню і дурниці, ми говоритимемо в суді", - наголосив Кличко.

Він додав, що "УДАР" вимагає прозорого й об'єктивного розслідування справи про звіряче побиття Чорновол, а не "призначати винних, щоб вигородити замовників".

Раніше повідомлялося, що начальник ГСУ МВС Чинчин розповів про тісний контакт підозрюваних за обвинуваченням у побитті Чорновол із членами партії "УДАР" Євгеном Огарковим, Дмитром Крейніним та Ігорем Опадчим, двоє останніх є депутатами київської обласної ради від партії "УДАР". Крім того, встановлено зв'язок підозрюваних з народним депутатом фракції "Батьківщина" Володимиром Полочаніновим.

"Слідство вже має дані, що один із підозрюваних Олександр Котенко був членом бандитського угруповання Савлохова. Воно входило до злочинного угруповання Рибалка на прізвисько Рибка, вбитого в 2005 році, з яким тісно взаємодіяли брати Клички", - наголосив Чинчин.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus