УГКЦ допомагає шукати шляхи польсько-українського примирення - Парубій

13.10.2016 11:00

УГКЦ допомагає шукати шляхи польсько-українського примирення - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що греко-католицька церква сприяє пошуку взаєморозуміння між українським і польським народом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Верховної Ради. Парубій зустрівся в середу з верховним архієпископом Києво-Галицьким, митрополитом Київським.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що греко-католицька церква сприяє пошуку взаєморозуміння між українським і польським народом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Верховної Ради.

"Парубій зустрівся в середу з верховним архієпископом Києво-Галицьким, митрополитом Київським - предстоятелем Української греко-католицької церкви Святославом (Шевчуком). Під час зустрічі було обговорено низку питань польсько-українських відносин. Андрій Парубій зазначив, що Церква активно допомагає двом народам шукати шляхи взаєморозуміння в штучно створеному конфлікті, в баченні спільної історії", - сказано в повідомленні.

Згідно з ним, учасники зустрічі також обговорили роль церкви та її можливості в поліпшенні ситуації всередині країни.

На закінчення зустрічі Парубій подякував Святославу за активну позицію греко-католицької церкви в суспільстві, за активну гуманітарну і капеланську місію, яку виконує УГКЦ на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus