Угоду про вільну торгівлю між США та ЄС підпишуть за каденції наступника Обами – ЗМІ

23.09.2016 23:00

Угоду про вільну торгівлю між США та ЄС підпишуть за каденції наступника Обами – ЗМІ

Угоду про вільну торгівлю між США та ЄС (TTIP) не буде підписано за чинного президента Сполучених Штатів Барака Обами. Такого висновку дійшли європейські міністри торгівлі, які зустрілися у Братиславі. "Нереалістично досягнути остаточної угоди до кінця каденції Обами", - сказав міністр торгівлі Словаччини, яка нині головує в ЄС, Петер Зіга.

Угоду про вільну торгівлю між США та ЄС (TTIP) не буде підписано за чинного президента Сполучених Штатів Барака Обами.

Такого висновку дійшли європейські міністри торгівлі, які зустрілися в п'ятницю 23 серпня у Братиславі, передає Deutsche Welle.

"Нереалістично досягнути остаточної угоди до кінця каденції Обами", - сказав міністр торгівлі Словаччини, яка нині головує в ЄС, Петер Зіга.

Таким чином, рішення щодо угоди ухвалюватиме Хілларі Клінтон або Дональд Трамп. Обидва кандидати в президенти США виступають проти угоди TTIP.

Окрім того, єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом вважає, що зміна адміністрації американського президента призведе до паузи в переговорах на п'ять-шість місяців.

TTIP - торговельна угода, що мала би створити найбільший ринок у світі з 850 мільйонами споживачів. Однак проти цієї угоди в ЄС виступають захисники довкілля та прав споживачів, які вважають, що угода знизить європейські стандарти. Окрім того, цього травня з'явилася інформація, що США тиснуть на Європу в ході цих переговорів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus