Укравтодор очолив екс-міністр Польщі, звільнений за незадекларований дорогий годинник

19.10.2016 16:00

Укравтодор очолив екс-міністр Польщі, звільнений за незадекларований дорогий годинник

Колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомір Новак став керівником Укравтодору. Зокрема, він пообіцяв домогтися реконструкції українських доріг та інфраструктури, для чого буде запрошувати, у тому числі, міжнародні компанії. Також він має намір представити план реконструкції доріг на наступні п'ять років.

Колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомір Новак став керівником Укравтодору.

Він виступив з презентацією плану своєї роботи під час засідання Кабміну в середу, повідомляє "Українська правда".

Зокрема, він пообіцяв домогтися реконструкції українських доріг та інфраструктури, для чого буде запрошувати, у тому числі, міжнародні компанії. Також він має намір представити план реконструкції доріг на наступні п'ять років.

"Відчуваю себе трохи фахівцем у цій галузі і думаю, що мій досвід і вміння допоможуть у будівництві продуманої інфраструктури разом з вами", – сказав він.

"Зауважу нескромно, що в тому цивілізаційному стрибку, який зробила Польща за останні роки, є і моя заслуга", – додав він.

За словами Новака, вплив на його рішення погодитися на роботу в Україні мав польський діяч Яцек Куронь, який народився у Львові і рівно 15 років тому – 19 жовтня 2001 року - сказав, що без незалежної України не буде незалежної Польщі, а без незалежної Польщі не буде незалежної України.

"Я вірю в це. Його особистість вплинула на моє рішення і бажання служити Україні", – запевнив він.

Новак вважає, що він і інші міністри будуть "атаковані популістами і націоналістами", але його це не бентежить.

Як відомо, у листопаді 2013 року Новак був змушений піти у відставку після того, як не задекларував годинник Ulysse Nardin за 5,5 тисячі доларів.

Польські ЗМІ тоді писали, що Новак тісно співпрацює з бізнесменами, які заробляють на контрактах від держави. Зокрема, один з тижневиків написав, що Новак обмінювався з підприємцем годинниками.

Цією справою також займалася польська прокуратура.

Зазначимо, раніше на посаду глави ВАТ "Укрзалізниця" був призначений поляк Войцех Бальчун, який очолював польську залізницю вантажних перевезень PKP Carg. Він вивів компанію зі 100 мільйонів злотих збитків до 500 мільйонів злотих прибутку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus