Україна арештувала нерухоме майно Березовського

10.01.2014 06:10

Україна арештувала нерухоме майно Березовського

Українська сторона задовольнила запит Росії про накладення арешту на нерухомість Бориса Березовського, заявив генпрокурор РФ Юрій Чайка. "Сербським судом продовжує розглядатися запит про накладення арешту на акції восьми компаній, що належали Березовському", - сказав він. Київ, таким чином, задовольнив запит російської сторони.

Українська сторона задовольнила запит Росії про накладення арешту на нерухомість Бориса Березовського, заявив генпрокурор РФ Юрій Чайка.

"Україна задовольнила запит про накладення арешту на нерухоме майно Бориса Березовського, а також на акції в належних йому компаніях. Сербським судом продовжує розглядатися запит про накладення арешту на акції восьми компаній, що належали Березовському", - сказав він в інтерв'ю Російській газеті, яке буде опубліковано в п'ятницю 10 січня, пише РИА "Новости".

Київ, таким чином, задовольнив запит російської сторони. Активи російського олігарха на момент його смерті оцінювалися в 800 мільйонів доларів.

Нагадаємо, тіло Березовського знайшли наприкінці березня в його будинку. Перші результати розтину показали, що причиною смерті могло стати повішення. Британські ЗМІ стверджували, що колишній олігарх перебував на межі банкрутства після декількох програних ним судових процесів. Пізніше газета Sunday Times із посиланням на джерела, близькі до бізнесмена написала, що активи російського олігарха на момент його смерті оцінювалися у 800 мільйонів доларів. У Росії на виконанні у приставів знаходиться зведене виконавче провадження на загальну суму 3,2 мільярда рублів, одним із боржників по ньому є Березовський. З 2008 року російські пристави повернули кредиторам в рахунок боргів Березовського близько 300 мільйонів рублів. Керівник спадщиною Бориса Березовського має розглянути питання про повернення його російських боргів, якщо отримає відповідні звернення від кредиторів, вважає партнер юридичної практики компанії Ernst & Young Михайло Махотін. Раніше британська газета Times повідомила, що Березовський в заповіті вказав п'ять людей, які могли б стати виконавцями його заповіту, але ніхто з них не висловив бажання стати духівником.

Раніше у ЗМІ з'являлася інформація про те, що Березовський вказав п'ять осіб, які могли б стати виконавцями його заповіту, але ніхто з них не висловив бажання стати духівником.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus