Україна долучиться до Міжнародної хартії відкритих даних

22.09.2016 18:00

Україна долучиться до Міжнародної хартії відкритих даних

"Щойно уряд ухвалив розпорядження про приєднання України до Міжнародної хартії відкритих даних. І це не тільки забезпечує ефективну роботу органів влади, а й розвиває інновації малого та середнього бізнесу за рахунок створення нових проектів і сервісів на базі відкритих даних", - повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про приєднання України до Міжнародної хартії відкритих даних, повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Щойно уряд ухвалив розпорядження про приєднання України до Міжнародної хартії відкритих даних. І це не тільки забезпечує ефективну роботу органів влади, а й розвиває інновації малого та середнього бізнесу за рахунок створення нових проектів і сервісів на базі відкритих даних", - написав прем'єр на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер, 22 вересня.

За його словами, приєднання до Міжнародної хартії дасть змогу українській владі стати більш відкритою та публічною.

Головною метою хартії відкритих даних є поліпшення та сприяння співпраці й узгодженості для прийняття та реалізації спільних принципів, стандартів і кращих практик відкритих даних в усьому світі. Метою хартії є поширення демократії, боротьба з корупцією та сприяння економічному зростанню у всьому світі.

Нагадаємо, 1 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції запустило систему електронних декларацій. Однак спершу система працювала не цілком справно.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus