Україна і Польща незабаром укладуть угоду про співробітництво у сфері оборони

10.10.2016 23:00

Україна і Польща незабаром укладуть угоду про співробітництво у сфері оборони

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Павлом Солохом. Співрозмовники обговорили питання двостороннього співробітництва у військовій та військово-технічній сфері. Була підкреслена важливість укладення найближчим часом двосторонньої угоди про співпрацю у сфері оборони.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Павлом Солохом. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Порошенко відвідає 2 грудня Варшаву

Співрозмовники обговорили питання двостороннього співробітництва у військовій та військово-технічній сфері. Була підкреслена важливість укладення найближчим часом двосторонньої угоди про співпрацю у сфері оборони.

"Окремо відзначено успішну діяльність українсько-польсько-литовської бригади (ЛитПолУкрбрига). Президент України також висловив вдячність польській стороні за сприяння у професійній підготовці українських офіцерів і військових лікарів", - йдеться в повідомленні.

Крім того, сторони приділили особливу увагу активізації діалогу в контексті відносин України з НАТО.

Також Порошенко подякував польській стороні за підтримку рішення Ради Європейського союзу про продовження санкцій проти РФ.

Глава Української держави також закликав не політизувати історичне минуле та наголосив, що не можна дозволити панувати антиукраїнським чи антипольським настроям, від яких виграє третя сторона - країна-агресор.

Порошенко відвідає 2 грудня Варшаву

Керівник Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох заявляє, що президент України Петро Порошенко відвідає 2 грудня Варшаву. Про це Солох сказав на спільній прес-конференції із секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим у Києві, передає УНІАН.

Як зазначив керівник нацбезпеки Польщі, сьогодні він вже провів зустріч з Порошенком.

"Наше співробітництво, наших служб є відображенням того співробітництва, яке встановлено на найвищому рівні між нашими президентами, і підтвердженням цьому є візит президента Анджея Дуди, який він здійснив з нагоди 25-річниці незалежності України", - зауважив Солох.

"Ми очікуємо пана президента Порошенка на початку грудня до Польщі", - додав керівник нацбезпеки Польщі.

При цьому він сказав, що Порошенко відвідає Польщу 2 грудня, і для нього ця дата не є випадковою.

"2 грудня - це той день, коли Польща першою з країн визнала незалежність України", - заявив Солох.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus