Україна і Польща планують створити абсолютно новий гвинтокрил

17.10.2016 10:00

Україна і Польща планують створити абсолютно новий гвинтокрил

"Я думаю, що це буде абсолютно нова конструкція, але заснована на потенціалі обох країн. Відомо, що українці мають відмінні двигуни. У нас, своєю чергою, є можливість створення композитної оболонки тощо. Тут є різні можливості, які разом можуть дати дійсно цікавий продукт для Польщі та інших країн центральної Європи", – заявив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич.

Польща і Україна ведуть переговори щодо створення нового гелікоптера на потужностях підприємств двох країн. Про це заявив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич, повідомляє TVN24.

"Польща разом з Україною може побудувати абсолютно новий вертоліт. З цього приводу ведуться переговори", - сказав Мацеревич, однак не уточнив, на якій стадії знаходяться переговори.

За словами міністра оборони, поєднання можливостей польського та українського оборонно-промислового комплексу може дати хороші результати.

"Я думаю, що це буде абсолютно нова конструкція, але заснована на потенціалі обох країн. Відомо, що українці мають відмінні двигуни. У нас, своєю чергою, є можливість створення композитної оболонки тощо. Тут є різні можливості, які разом можуть дати дійсно цікавий продукт для Польщі та інших країн центральної Європи", – додав Мацеревич.

Раніше повідомлялося, що на початку вересня новітній вертоліт VV-2 українського виробництва здійснив свій перший політ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus