Україна і Туреччина вирішили збільшити кількість авіарейсів між країнами

17.10.2016 17:00

Україна і Туреччина вирішили збільшити кількість авіарейсів між країнами

Україна і Туреччина минулого тижня домовилися про збільшення частоти авіарейсів між країнами, повідомила начальник відділу авіаційного транспорту Міністерства інфраструктури Галина Винарчик. Кількість рейсів у напрямку Харків-Стамбул збільшено до 14 рейсів (додано 7), Вінниця-Стамбул - до 9 рейсів (додано 2), Запоріжжя-Стамбул - до 14 рейсів (додано 7), Львів-Стамбул - до 14 рейсів (додано 7), Херсон-Стамбул - до 10 рейсів (додано 3).

Україна і Туреччина минулого тижня домовилися про збільшення частоти авіарейсів між країнами, повідомила начальник відділу авіаційного транспортуМіністерства інфраструктури Галина Винарчик, пишуть Українські новини.

"12-13 жовтня 2016 року в місті Анкара відбулися двосторонні переговори з приводу повітряного сполучення між Україною та Турецькою Республікою. Цього року, підтверджуючи прозорість і неупередженість, до участі в переговорах були запрошені всі зацікавлені українські і турецькі авіаперевізники. Під час переговорів було вирішено зняти обмеження на маршруті Київ-Анкара (і це велика заслуга МАУ, які першими погодилися об'єднати дві столиці), а також збільшити частоту рейсів на вже наявних напрямках", - заявила чиновник.

Кількість рейсів у напрямку Харків-Стамбул збільшено до 14 рейсів (додано 7), Вінниця-Стамбул - до 9 рейсів (додано 2), Запоріжжя-Стамбул - до 14 рейсів (додано 7), Львів-Стамбул - до 14 рейсів (додано 7), Херсон-Стамбул - до 10 рейсів (додано 3).

Раніше повідомлялося, що Україна ратифікувала авіасполучення з Кіпром і Грецією.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus