Україна мирно поверне окуповані території на Донбасі протягом року, заявив Порошенко

10.03.2016 22:00

Україна мирно поверне окуповані території на Донбасі протягом року, заявив Порошенко

Україна поверне під свій контроль окуповані незаконними збройними формуваннями окремі райони Донецької і Луганської областей протягом року, заявляє президент Петро Порошенко. Голова держави в інтерв'ю турецькому телеканалу "TRT World" також наголосив, що Україна, на відміну від РФ, дотримується взятих на себе в Мінську зобов'язань.

Україна поверне під свій контроль окуповані незаконними збройними формуваннями окремі райони Донецької і Луганської областей протягом року, заявляє президент Петро Порошенко.

"Україна мирно поверне Донбас протягом одного року", - заявив Порошенко в інтерв'ю турецькому телеканалу "TRT World", про що повідомляється в мікроблозі Адміністрації президента в соцмережі Twitter в четвер 10 березня.

Голова держави також наголосив, що Україна, на відміну від РФ, дотримується взятих на себе в Мінську зобов'язань.

"Стадія №1 Мінського угоди - припинення вогню. Україна дотримується своїх зобов'язань. Україна відвела важке озброєння, Росія - ні", - йдеться в повідомленні.

Наразі Порошенко перебуває з офіційним візитом в Туреччині.

Як повідомлялося, в січні президент Петро Порошенко назвав найважливішими пріоритетами своєї діяльності в 2016 році зовнішнє забезпечення миру і повернення України на тимчасово окуповані райони на Донбасі: "У 2016 році має бути відновлений український суверенітет над окупованими територіями Донецької і Луганської областей".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus