Україна може допомогти Азербайджану у виробництві протитанкового озброєння

29.09.2016 09:00

Україна може допомогти Азербайджану у виробництві протитанкового озброєння

Під час Другої міжнародної виставки оборонної промисловості ADEX-2016 обговорили питання спільного виробництва протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) і керованих ракет до них на підприємствах Азербайджанської Республіки. Серед іншим тем - обслуговування і ремонт бронетехніки замовника, а також можливості модернізації ракетного комплексу "Штурм-С".

Розширення двостороннього військово-торговельного союзу готують Україна і Азербайджан для можливого спільного виробництва високоточного озброєння на потужностях в Азербайджані обговорюють країни. Про це йдеться в повідомленні держкомпанії Укрспецекспорт.

Під час Другої міжнародної виставки оборонної промисловості ADEX-2016 обговорили питання спільного виробництва протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) і керованих ракет до них на підприємствах Азербайджанської Республіки.

Серед іншим тем - обслуговування і ремонт бронетехніки замовника, а також можливості модернізації ракетного комплексу "Штурм-С" і питання стану реалізації діючих контрактів, а також перспективні напрямки співробітництва.

Раніше повідомлялося, що Укроборонпром представив на виставці ADEX-2016 новий бойовий модуль "Тайпан".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus