Україна опустилася в рейтингу свободи інформації

01.10.2016 19:00

Україна опустилася в рейтингу свободи інформації

Українське законодавство щодо доступу до інформації зайняло 22 позицію зі 111 країн світу в Міжнародному рейтингу забезпечення права на інформацію. За даними організацій Access Info Europe (Іспанія) і Centre for Law and Democracy (Канада) українські закони набрали 108 балів зі 150 можливих. Очолила рейтинг зі 136 балами Мексика, на другому місці Сербія, на третьому - Словенія.

Українське законодавство щодо доступу до інформації зайняло 22 позицію зі 111 країн світу в Міжнародному рейтингу забезпечення права на інформацію.

За даними організацій Access Info Europe (Іспанія) і Centre for Law and Democracy (Канада) українські закони набрали 108 балів зі 150 можливих.

Очолила рейтинг зі 136 балами Мексика, на другому місці Сербія, на третьому - Словенія.

Ще на початку вересня 2016 року Україна перебувала на 19 позиції рейтингу. При цьому кількість балів нашого законодавства залишилася незмінною.

Найкращою була позиція України в 2011 році, після прийняття Закону "Про доступ до інформації", - 9 місце у світовому рейтингу. А в 2012 році маючи все тих же 115 балів ми піднялися на 8 місце через погіршення законодавства в Хорватії.

Під час складання рейтингу Access Info Europe та Centre for Law and Democracy оцінюють виключно існуючі норми законодавства в тій чи іншій країні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus