Україна отримає від Ради Європи 45 мільйонів євро на реформи – Клімкін

03.10.2016 17:00

Україна отримає від Ради Європи 45 мільйонів євро на реформи – Клімкін

Рада Європи планує виділити 45 мільйонів євро на українські реформи. Про це у понеділок 3 жовтня повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. "День українських реформ в Раді Європи. 45 млн на підтримку українських реформ – План дій РЄ для України є найбільшим в історії організації пакетом підтримки держави-члена", - зазначив він.

Рада Європи планує виділити 45 мільйонів євро на українські реформи.

Про це у понеділок 3 жовтня повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"День українських реформ в Раді Європи. 45 млн на підтримку українських реформ – План дій РЄ для України є найбільшим в історії організації пакетом підтримки держави-члена", - написав він у Тwitter.

Сьогодні, 3 жовтня, в Раді Європи проходить День українських реформ. "Метою заходу є презентація досягнень нашої держави в реалізації реформ, які Рада Європи підтримує в рамках свого Плану дій для України на період 2015-2017 років, що є найбільшим в історії організації пакетом експертної та технічної допомоги державі-члену", - розповіли в МЗС і нагадали, що План дій охоплює такі реформи, як створення і зміцнення антикорупційних механізмів, судова реформа, реалізація національної стратегії із захисту прав людини, реформи поліції та пенітенціарної системи і створення суспільного телебачення.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз і Данія вкладуть 16 млн євро в IT-обладнання та програмне забезпечення для боротьби з корупцією в Україні. Матеріальна допомога надійде в формі IT-обладнання та програмного забезпечення. З 16 млн євро внесок Євросоюзу становить 15 млн євро, решта – кошти Королівства Данії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus