Україна отримала 1 мільярд доларів від розміщення єврооблігацій під гарантії США

29.09.2016 20:00

Україна отримала 1 мільярд доларів від розміщення єврооблігацій під гарантії США

Уряд України в четвер, 29 вересня, отримав 1 млрд дол від розміщення єврооблігацій під гарантії США, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк. "1 млрд дол від випуску евроблигаций під гарантії США надійшов на рахунок України!", - написав він у своєму блозі в соцмережі Facebook.

Уряд України в четвер, 29 вересня, отримав 1 млрд дол від розміщення єврооблігацій під гарантії США, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

"1 млрд дол від випуску єврооблігацій під гарантії США надійшов на рахунок України!", - написав він у своєму блозі в соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, Україна 22 вересня розмістила 5-річні євробонди на 1 млрд дол під гарантії США за найнижчою в історії країни ставкою в 1,471%. Організатори розміщення - Citi, JP Morgan і Morgan Stanley. Термін обігу цінних паперів - 5 років, максимальна ставка купона - 2,5% річних.

Попит перевищував пропозицію і в рази перевищив всі очікування Мінфіну.

Україна і США в червні підписали угоду про надання країні третього траншу кредитних гарантій на 1 млрд дол. Кошти будуть використані на соціальну підтримку найбільш вразливих верств населення.

Перший випуск євробондів на 1 млрд дол під гарантії США Україна розмістила в травні 2014 року. Прибутковість тоді на 28 базисних пунктів перевищила прибутковість держоблігацій США з погашенням 30 квітня 2019 року і склала 1,844% річних. Організаторами виступали JP Morgan і Morgan Stanley.

Через рік, у травні 2015 року, Україна розмістила п'ятирічні єврооблігації на 1 млрд дол під гарантії США з прибутковістю, що перевищує аналогічні американські держоблігації на 32 базисних пункту. Організаторами угоди виступили Citi, JP Morgan і Morgan Stanley.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus