Україна отримала від держдепартаменту CША дипломатичну ноту щодо кредитних гарантій на 1 мільярд доларів

28.09.2016 00:00

Україна отримала від держдепартаменту CША дипломатичну ноту щодо кредитних гарантій на 1 мільярд доларів

Україна отримала від Державного департаменту CША дипломатичну ноту щодо кредитних гарантій обсягом 1 мільярд доларів. Мова йде про кредитні гарантії уряду США на користь українського уряду, під заставу яких Україна 22 вересня розмістила єврооблігації на 1 млрд долл. за найнижчою в історії нашої країни ставкою у 1,471% річних.

Україна отримала від Державного департаменту CША дипломатичну ноту щодо кредитних гарантій обсягом 1 мільярд доларів.

Про це у вівторок 27 вересня повідомив президент України Петро Порошенко у своєму Twitter.

"Україна отримала від Державного департаменту CША дипломатичну ноту щодо кредитних гарантій обсягом 1 мільярд доларів", - написав голова держави.

Відповідно до копії документу, що додається до допису Порошенка, мова йде про кредитні гарантії уряду США на користь українського уряду, під заставу яких Україна 22 вересня розмістила єврооблігації на 1 млрд долл. за найнижчою в історії нашої країни ставкою у 1,471% річних.

Отримання гарантій від уряду США стало можливим після позитивного рішення ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду про продовження співробітництва з Україною і виділення нашій країні третього кредитного траншу за чотирирічною програмою EFF у розмірі 1 млрд дол.

Як повідомлялося, 3 червня поточного року уряд України підписав угоду з урядом США про надання нашій країні кредитних гарантій обсягом 1 млрд дол. у рамках домовленостей між вищим керівництвом обох країн. Кошти призначені для фінансування соціальної підтримки найвразливіших верств населення, в тому числі в результаті підвищення тарифів на газ.

Угода є вже третьою кредитною гарантією від уряду США, дві попередні дали змогу нашій країні залучити на зовнішніх ринках 2 млрд дол. у 2014 і 2015 роках за рекордно низькими ставками.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus